Доставка 5-10 днів

Велосипед біговий Caretero (Toyz) OTTO BLUE
1 650 ₴
- В наличии
- Код: TOYZ-02353
+380 (96) 423-73-50
- +380 (99) 528-84-40
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Toyz Otto - це велосипед для найменших, який зробить навчання утриманню рівноваги чудовим задоволенням під час прогулянок з батьками. Його металевий каркас забезпечує міцність конструкції, а колеса з гнучкої піни EVA гарантують комфорт водіння. Otto дуже легко збирається, а його незвичайний зовнішній вигляд і цікава колірна гамма привернуть увагу кожного з батьків.
Що ви отримуєте, обираючи велосипед Otto для своєї дитини?
- високий комфорт водіння навіть на нерівних поверхнях завдяки колесам з піни EVA
- легке та безпечне маневрування біговим велосипедом забезпечується торсіонним кермом
- гарантія безпеки - велосипед має всі необхідні європейські сертифікати
- довговічність виробу - міцний металевий каркас і високоякісні матеріали гарантують роки чудового задоволення
- чіткі інструкції та проста збірка - ви зможете зібрати велосипед за короткий час
- біговий велосипед Otto призначений для дітей віком від 1 до 3 років.
Технічні дані:
- Вага: 1,7 кг
- Вікова категорія: 1-3 роки
- Розміри: 58 х 24 х 36 см
- Розмір упаковки: 43 х 19 х 23 см
- Обмеження по вазі: макс. 25 кг
- Колеса: 18 см, піна EVA
- Сидіння: 18 х 9 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Caretero |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Диаметр колеса/диска | 18" |
| Материал изготовления рамы | Пластик |
| Количество колес беговела | 4 |
| Цвет | Голубой |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Надувные колеса | Нет |
| Вес | 1.7 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 650 ₴










