Переход от дитячого ліжечка до першою великого ліжка, це великий життєвий досвід для дитини. В початковий період причина для занепокоєння для батьків може бути стан падіння дитини з ліжка під час сну. Caretero виходить назустріч очікуванням батьків, пропонуючи захисну бар'єрку Caretero Safari для ліжка , яка надійно и ефективно розв'язує проблему випадання дитини з ліжка.
Характеристики:
- Захисний бар'єр розміром 120x40 см. ;
- Простий у використанні (встановлюється під матрац ліжка)
- Надійна конструкція и міцні матеріали забезпечують максимальну безпеку ;
- Барвисті та кумедні малюнки ідеально поєднується з дизайном дитячої кімнати ;
- Легка вага та компактні розміри (у складеному вигляді) дають змогу брати із собою в поїздки;
- Бар'єрка відповідає стандарту BS 7972
- Розмір в розкладеному вигляді — 120 х 40 см. ;
- Розмір у складеному ― 58/18/6 см. ;
- Вага — 2.1 кг
Виробник: Caretero (Польща)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caretero |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Бар'єр для ліжка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 243 ₴





