З бар'єркою SleepSafe дитина ніколи не випадатиме з ліжечка під час сну. Надійна конструкція, простота встановлення та можливість скласти бар'єрку без її зняття, найважливіші переваги бар'єрки SleepSafe.
Розміри бар'єри: 103,5 × 42,5 см
Може використовуватися з розмірами матраца:
- Мінімальний розмір: 60 × 150 см
- Максимальний розмір: 155 × 190 см
- Товщина: від 10 до 20 см
Характеристики:
- просте та зручне встановлення, потрібно вставити нижню частину бар'єра між нижньою частиною ліжка та матрацом, зачепити якором на протилежному боці ліжка.
- міцна конструкція та міцні матеріали гарантують максимальну безпеку
- стильна, універсальна палітра кольорів
- можливість відхилення бар'єра, коли він не використовується
- компактні розміри в складеному вигляді
- сумка для перенесення
- легка конструкція дає змогу брати бар'єр із собою в подорож
Виробник: Caretero (Польща)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caretero |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Бар'єр для ліжка |
| Ширина | 43 мм |
| Довжина | 103 мм |
| Висота | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Navy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 376 ₴






